36000psi Rust Ultra Yüksek Basınçlı Patlama Makinesi Kaldır
Hız Basıncı: 2500bar/36250psi
Su akışı: 25L/dakika
Dizel Motor: 225kw, 6- silindir
Deniz Pas Boyası Kaldırma için; beton kesim, vb.
Soruşturma göndermek
ürün tanıtımı
Ürünler Açıklama
2500bar hidro patlama makinesi her türlü inatçı kir, pas, boya, yağ lekesi vb. Kolayca çıkarabilir, sert ölçek, pas ve çeşitli oksit ölçeklerini giderebilir ve temizlikten sonra yüzeyi pürüzsüz hale getirebilir. Gövde boyası ve pas kaldırma, temizleme gemi güverteleri, köprüler, bina dış duvarları, endüstriyel ekipmanlar, boru hatları ve diğer büyük nesneler için kullanılabilir ve metalik olmayan malzemeleri kesmek ve metal malzemelerin yüzey işlemi için de kullanılabilir.
2800 Bar Deniz Pas Çekimi Hidro jetleme makinesi, özellikle deniz ortamlarında pas ve korozyonun çıkarılması için tasarlanmış güçlü ve özel bir temizlik ekipmanıdır. 2500 bar/400psi basınçta çalışan bu hidro jetleme makinesi, pası etkili bir şekilde soymak ve metal yüzeyleri orijinal durumlarına geri getirmek için yüksek basınçlı su kullanır.
Ürün Anahtar Teknolojileri
rust removal hydro blasting machine
01.
Ana Fetures
1. Yüksek basınçlı pompa Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilir;
2. 1500bar -3000 çubuğu basınç aralığı elde edebilir;
3. Yüksek çalışma basıncına sahiptir ve sürekli olarak daha yüksek basınç altında çalışabilir.
rust removal high pressure hydro jet cleaner 4
ürün detayları
rust removal hydro blasting machine2
Su deposu
rust removal hydro blasting machine3
Yüksek basınçlı pompa ve dizel motor
rust removal hydro blasting machine4
El İtme Temizleme Cihazı
Etki Karşılaştırması
water sand blaster106
Paslanma
water sand blaster107
Paslanma
water sand blaster108
Boya çıkarma
Ürün parametreleri
Model
Gyb -6 2500/38
Pompa hızı
366 RPM
Yüksek basınçlı pompa
Almanya Woma marka pompası
Pompa Kafa Malzemesi: Stainelss çelik
Değişken Frekans Motor Sürücüsü
Uzaktan Kumanda Başlat ve Durdur
Hız baskısı
2500 bar /36000 psi
Su akışı
38l/dk
Piston Dia.
22 mm
Elektrikli Motor Sürücüsü
132kw, 3 faz
Dizel motor sürücüsü
225kw, 6- silindir
Ürün uygulamaları
1. Deniz Pas Boyasının Çıkarılması;
2. Beton kesim;
3. Beton yüzey pürüzlülüğü;
4. Endüstriyel boru/tank temizliği;
5. Duvar kesme binası.
Müşteri Kılıfları
water sand blaster109
Yağ davul boya çıkarma
water sand blaster110
Çelik yapı pas kaldırma
water sand blaster111
Otomobil boyasının kaldırılması
rust removal hydro blasting machine5
Isı değiştirici temizliği
water sand blaster113
Gövde boyası ve pas kaldırma
rust removal hydro blasting machine6
Taş kesim
Şirket Profili
manufacturer of high pressure cleaning machine
İleri teknoloji
Temizlik makinesi endüstrisinde bir dünya lideri olan Kamat ile yakın bir şekilde çalışıyoruz ve şu anda dünyanın yüksek basınçlı su jeti alanındaki en yüksek basınç olan en yüksek 3000bar basıncı.